Oktay Kaynarca’dan müthiş açılış! Reytinglere de sığmadı... Ünlü oyuncu'dan MedyaTava'ya özel açıklama

Oktay Kaynarca dün akşam ilk bölümü yayınlanan yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ile reyting listelerini altüst etti. Dizi sezonun en yüksek reytingini alarak müthiş bir açılış yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Oktay Kaynarca’dan müthiş açılış! Reytinglere de sığmadı... Ünlü oyuncu'dan MedyaTava'ya özel açıklama

Oktay Kaynarca’nın başrolünü oynadığı atv’nin yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, ilk bölümüyle salı akşamının en çok izlenen yapımı oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam sadece salı akşamlarının değil şu ana kadar sezonun da en yüksek reytingini alan işi oldu.

Dizi dün akşam üç kategoride de birinci olurken Tüm İzleyici’de 8,23 reyting, 23.28 izlenme payıyla en yakın rakibi Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş’in iki katı izlendi.

Ben Bu Cihana Sığmazam ABC1 kategorisinde 7,80 reyting 21.00 share, AB grubunda ise 5,90 rating 18,68 share ile listede 1. sırada yer aldı.

Dün akşam sosyal medyada trend listesinde uzun süre en çok konuşulan isim olarak kalan  Oktay Kaynarca, bu sabah reyting sonuçlarının gelmesinden sonra MedyaTava’ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Uzun süredir ortaya güzel bir şey koyabilmek için çok çalıştık, çok yorulduk. Seyircimizle birbirimizi özlemişiz, herkese teşekkür ederiz."

Kaynak: Medyatava Özel
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin