Okan Bayülgen: İyi ki Erdoğan'a şikayet ettiler

Okan Bayülgen, YouTube'da Armağan Çağlayan'ın sunduğu Gör Beni programına konuk oldu. Okan Bayülgen burada 'İyi ki beni Erdoğan'a şikayet ettiler' diye konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Okan Bayülgen: İyi ki Erdoğan'a şikayet ettiler

Okan Bayülgen, YouTube'da Armağan Çağlayan'ın sunduğu Gör Beni programına konuk oldu.

Okan Bayülgen burada dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Okan Bayülgen "Beni Cumhurbaşkanı'na şikayet ettiler ve Cumhurbaşkanı da bir şeyler söyledi bunun üzerine. Ben bunun üzerine hiç kin gütmüyorum. Bu konu ile ilgili üzülmüyorum da. Hatta bana başka bir şey yaptırdı. Beni 2.5 sene işsiz bırakmaları Fransa'da bankaya götürdüğüm vergisi ödenmiş paraları, o zaman iktidara yakın iş adamları milyarlarca dolar çıkartırken oradaki 3 kuruş parayı kızımın okuması için orada belli bir meblağ tutuyordum. Onu getirdim ve burada iş sahibi oldum. Bodrum'da bir kulübüm, bir tane brasserie ve İstanbul'da gurur duyduğum bir kabare yatırımım var" dedi.

Turistlerin mekanına geldiklerinden şaşırdıklarını belireten Bayülgen sözlerine "Dünyadaki hiç bir yerden kopya çekilmemiş. İyi mimar, iyi mühendis ile çalışıp 300 kişilik bir kabarem ve onun altında yine bir kulübüm var. 4 tane iş yeri sahibi oldum. Sırf onlar beni şikayet ettiler ve 2.5 sene kalmama neden oldular diye ben kendime her gün gidebileceğim bir iş yeri yaptım. Hiç ülkemle, ya da başka insanlara küsmedim, bozuşmadım. Başka bir yerde de yaşamayı düşünmedim. Çok mutluyum böyle olduğu için. Beni mekancı yaptılar. Ortağı olmayan bütün yatırımı kendi yapmış, bu işlerle uğraşan ve para kazanan biri haline geldim" diye devam etti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin