Ödüllü sanatçıdan flaş karar!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’la Instagram’da canlı yayın yapan ünlü sanatçı Ayşe Mine, pandemi sürecine hazırlıksız yakalandığını ve Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Ödüllü sanatçıdan flaş karar!

Pandemi sürecine hazırlıksız yakalandığını açıklayan usta sanatçı Ayşe Mine, Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söyledi.

Ayşe Mine, meslektaşı ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’la Instagram’da canlı yayın yaptı. “Yakalım Gemileri” isimli şarkıyı düet yapan ve klip çeken ikili, ilk kez Instagram’da canlı yayın yaptı.  Yoğun bir ilgi ile karşılaşan ikili takipçileri için şarkılar da söyledi.

Kültür Bakanına seslendi

Erkek Milleti isimli plağı ile Altın Plak Ödülü'nün sahibi olan Ayşe Mine, canlı yayında Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ve Türkiye’nin tüm belediye başkanlarına seslendi.

'Başka çarem olmayacak'

Online konserlerde yer almak istediğini dile getiren Mine, “Ben yardım değil konser istiyorum. Pandemi sürecinde online konserler olabilir. Kültür Bakanımızın biz sanatçılarımıza sahip çıkmasını istiyorum. Bu pandemi sürecine hazırlıksız yakalandım. Çünkü alınmış belediye konserlerim, festivallerim ve yurt dışı konserlerim vardı ama hepsi iptal oldu. Türkiye’nin belediye başkanlarına sesleniyorum ve onlara online konserler yapması için çağrıda bulunuyorum. Çünkü bu konserler de olmazsa, Altın Plağımı Instagram’da açık artırma ile satışa çıkarmaktan başka çarem olmayacak”ifadelerini kullandı.

Mine’nin açıklamaları sosyal medyayı salladı ve sanatçının hayranları da paylaşım yaparak Kültür Bakanı’na seslendi.

Etiketler ayşe mine onur akay
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin