O Ses Türkiye yeni jürisi belli oldu mu? Ünlü şarkıcıdan olay paylaşım

Acun Ilıcalı'nın yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde değişiklik yapılacağını açıklamıştı. Acun'un sözlerinden sonra O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyelerinin kimler olacağı merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
O Ses Türkiye yeni jürisi belli oldu mu? Ünlü şarkıcıdan olay paylaşım

Ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın O Ses Türkiye yarışmasının jurisinden ayrılmasını duyurmasının ardından sosyal medyada yeni jürinin şarkıcı Murat Dalkılıç olacağı tartışmaları başladı. Dalkılıç'ın sosyal medya hesabından yaptığı yorum da iddiaları güçlendirdi.

O Ses Türkiye yeni jürisi belli oldu mu? Ünlü şarkıcıdan olay paylaşım

Seda Sayan'ın ayrılığını duyurmasının ardından Twitter'da ‘O Ses jüri Murat Dalkılıç’ başlıklı etiket açıldı. Etikete binlerce yorum gelmesinin ve konunun en çok bahsedilenler listesine girmesinden sonra Dalkılıç hesabından "Vay, teşekkür ederim hepinize, ne tatlısınız. Neden olmasın?" diye yazdı. O Ses Türkiye'de Seda Sayan'ın ardından bir jüri üyesinin daha değişmesi bekleniyor.

O Ses Türkiye yeni jürisi belli oldu mu? Ünlü şarkıcıdan olay paylaşım - Resim : 2

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının ardından Murat Boz ve Hadise ise O Ses Türkiye'de çekilen fotoğraflarını paylaşmaları dikkat çekmişti.

Yıllardır O Ses Türkiye yarışmasının vazgeçilmez iki jürisinin yaptıkları paylaşımlar, ikilinin yeni sezonda olmayacağını düşündürdü.

Ancak Hadise'nin jüride yer almaya devam edeceği, Murat Boz'un ise ayrılan 2. isim olacağı iddia edildi. O Ses Türkiye jürisinde Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise yer alıyordu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin