O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon kim oldu?

İşte, O Ses Türkiye 2019 birincisi...

Google Haberlere Abone ol
O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon kim oldu?

Acun Ilıcalı’nın TV8’de yayınlanan programı O Ses Türkiye’nin 2018-2019 şampiyonu halk oylaması sonucunda belirlendi.TV8 ekranlarında Eylül ayından bu yanan devam eden O Ses Türkiye'de cumartesi akşam yarı final heyecanı yaşanmıştı. Yarı finalde sms oylama sonuçlarına göre jüri üyelerinden Hadise, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'un yarışmacıları finale kalmıştı. O Ses Türkiye'de ilk defa jüri üyesi olan Seda Sayan'ın yarışmacıları ise yarı finalde elendi.

O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu?O Ses Türkiye'de final gecesi üç ayrı sms oylaması yapıldı. Finale kalan altı yarışmacıdan dördü ilk oylamada, diğer ikisi ise ikinci oylamada elendi. Finale ise Beyazıt Öztürk'ün takımından Umut Kaç ve Murat Boz'un takımından Ferat Üngür kaldı.Dün akşam yapılan üçüncü sms oylamasının sonuçları noter tarafından Acun Ilıcalı'ya teslim edildi. Ilıcalı, O Ses Türkiye 2019 birincisini belirleyen sonuçları canlı yayında açıkladı. O Ses Türkiye 2019'un şampiyonu ise Ferat Üngür oldu. Murat Boz ise takımından Ferat Üngür'ün şampiyon olmasıyla büyük sevinç yaşadı.

Finale Beyaz'ın takımı damga vurduTV8'de 27 Ocak Pazar akşamı canlı yayında ekrana gelen O Ses Türkiye finaline ise Beyazıt Öztürk'ün takımındaki yarışmacılar damga vurdu.O Ses Türkiye 2019 finalinde Beyaz'ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç, Hadise'nin takımından Anıl Şimşek, Murat Boz'un takımından Bartu Gürhan ve Ferat Üngür yarıştı.O Ses Türkiye finalde son ikiye kimler kaldı?O Ses Türkiye'de gecenin ikinci sms oylamasının sonuçları açıklandı. Sms oy sonuçlarına göre Beyazıt Öztürk'ün takımından Umut Kaç ve Murat Boz'un takımından Ferat Üngür son ikiye kaldı. Finalde yeniden sahneye çıkan Umut Kaç ve Ferat Üngür yeniden performanslarını sergileyecek. Yapılacak son sms oylamasına göre O Ses Türkiye 2019 şampiyonu da belli olacak.

O Ses Türkiye finalde son dörde kimler kaldı?İlk turda sahneye çıkan yarışmacılar şarkılarını seslendirdikten sonra sms oylamasına kaldı. Yapılan sms oylaması sonuçlarını ise Acun Ilıcalı açıkladı. O Ses Türkiye finalinde Beyaz'ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç ile Murat Boz'un takımından Ferat Üngür bir üst tura çıkarak dörtlü finale kaldı.

Finalde ilk kimler elendi?Hadise'nin takımından Anıl Şimşek ile Murat Boz'un yarışmacısı Bartu Gürhan ilk oylama sonucunda finalde elendi.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin