O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler?

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı her sezon reyting rekorları kıran O Ses Türkiye için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gerçekleşen O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyeleri de belli oldu. Geçtiğimiz sezon O Ses Jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan oturuyordu. Bu sezon ise jüri koltuğunda kimin oturacağı merak konusu oldu. Peki, O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler?

Google Haberlere Abone ol
O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler?

Her sene reyting rekorları kıran sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye için nefesler tutuldu. Heyecanla beklenen yarışmanın sevenleri O Ses Türkiye’nin ne zaman başlayacağını da merak ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gerçekleşen O Ses Türkiye’nin geçtiğimiz sezonunda jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan oturuyordu. Peki, 2021 O Ses Türkiye jürileri kimler?

 O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler?

O Ses Türkiye'nin yeni sezon çekimleri devam ederken yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Hadise'nin yeni sezonda jüri koltuğunda yer almayacağını açıkladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Ilıcalı, "Hadise'nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz. Hadise'yi O Ses Rap'te göreceğiz" ifadelerini kullandı.

O SES TÜRKİYE JÜRİLERİ KİMLER?

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler? - Resim : 2

O Ses Türkiye sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katıldı. Ilıcalı, programda O Ses Türkiye'ye dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ebru Gündeş ile anlaştıklarını ifade eden Ilıcalı, "O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. 4. jürinin kim olacağına yarın karar vereceğiz." ifadelerini kullandı.

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri kimler? - Resim : 3

Açıklamalarına devam eden Ilıcalı, Hadise'nin 2021 O Ses Türkiye'de olmayacağını ve Hadise'nin yerine gelecek yeni ismi açıkladı.

Ilıcalı, "Her futbolcudan teknik direktör olmayacağı gibi her şarkıcıdan da jüri üyesi olmuyor. Ben bu zamana kadar iyi jüriler yaptığımızı düşünüyorum. Murat Boz'u da öyle keşfettik. Ben bu kadar eğlenceli biri olduğunu bilmiyordum. Oğuzhan ile yarın görüşeceğiz. O bizim ailemizden biri... Oğuzhan sağ olsun 'Abi sen nasıl dersen öyle olsun' diyen biri... Beyaz da olacak diye düşünüyoruz. Bunlar bizim kafamızdaki isimler." Dedi.

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

O Ses Türkiye'nin yeni sezonu ile ilgili olarak herhangi bir tarih henüz açıklanmadı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin