Number1 Medya Grubu'ndan 'iflas' açıklaması!

Açıklamada, Number1 Medya Grubu'nun 'Üç Numara Radyo ve Televizyon Yayınları A.Ş' ile hiçbir bağı bulunmadığı ifade edildi.

Google Haberlere Abone ol
Number1 Medya Grubu'ndan 'iflas' açıklaması!

Number1 Medya Grubu, bugün yayınlanan şirketin 'iflas' ettiği yönündeki haberlerle resmi bir açıklamada bulundu.Kurumdan yapılan açıklamada, şirketin iflas ettiği bilgisinin doğru olmadığı vurdulandı.İşte, o açıklama:"Televizyonlarımız; NR1TV ve NR1Türk TV, radyolarımız; Number1 FM ve Number1Türk FM 25 yıldır başarıyla yayınlarına devam etmektedir.RTÜK resmi internet sitesinde, hangi yayın kuruluşunun hangi logo/isim ile yayın yaptığı açıkça görülmektedir.Aşağıdaki linkde de görüleceği üzere;https://www.rtuk.gov.tr/medya-hizmet-saglayicilar/3747/1996/karasal-ortamdan-lisans-basvurusu-olan-kuruluslar-listesi-rd-ve-tv-olarak.html

 

NR1TV ve Number1 FM : Oğlak Radyo ve TV Yay. A.Ş , NR1Türk TV ve Number1Türk FM : Aslan Radyo ve TV Yay. A.Ş RTÜK'de kayıtlı lisans şirketleriyle, yayına devam etmektedir.Habere konu, Üç Numara Radyo ve TV Yay. A.Ş'nin, Grubumuzdaki TV ve Radyoların yayın faaliyetleriyle bir ilgisi bulunmamaktadır.Söz konusu haberin, gerçekle bir ilgisi yoktur."


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin