NTV'nin ünlü ekran yüzü veda etti! EYT ile emekliye ayrıldı

NTV’deki EYT ayrılıklarına bir yenisi daha eklendi. Uzun bir süredir kanalda görev alan ünlü ekran yüzü veda ettiğini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
NTV'nin ünlü ekran yüzü veda etti! EYT ile emekliye ayrıldı

Ünlü ekran yüzü NTV’ye veda etti. Yaklaşık 14 yıldır kanalda görev alan Melda Yücel Kocaalp’ten ayrılık haberi geldi. EYT vuran deneyimli isim emeklilik kararı aldı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀Anne❤️Eş🧿NTV/Haber Sunucu (@meldayucelkocaalp)'in paylaştığı bir gönderi

BİLİYORUM SÜRPİZ OLDU…

Melda Yücel Kocaalp, veda haberini sosyal medya hesabından paylaştığı videolara düştüğü notla duyurdu:

“NTV’ye veda zamanı. Biliyorum sürpriz oldu. EYT ile emekli oluyorum. Bugün değilse ne zaman dedim ve… Hayat böyle değil mi zaten… 14 yıldır koşa koşa girdiğim şu kapıdan bugün son kez girdim. CNBC-E ile adım attım sevgili Doğuş ailesine… 14 yıla varan sürede tüm aklım tüm kalbim bilgim aidiyetimle Doğuş’lu oldum ve tüm tecrübemi adadım. Sorgusuz sualsiz amasız fakatsız tüm güler yüzümle… Çok şey öğrendim çok değerli isimlerle çalıştım çok dost kazandım. Bundan sonra mı? Bu son değil; başlangıç. Herkesin ağzının tadı kazancı sağlığı evdeki huzuru böyle tatlı ve bol olsun dedim; bana veda pastası sürprizi yapan haber merkezinden arkadaşlarıma. Tüm emeklerimiz karşılık bulsun. Hep iyi haberlere. Yolumuz açık olsun… Yeni seferlere”

NTV'nin ünlü ekran yüzü veda etti! EYT ile emekliye ayrıldı

MELDA YÜCEL KOCAALP KİMDİR?

1972 Yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melda Yücel Kocaalp eğitim hayatını İstanbul'da geçirdi. Okuduğu okullarda birincilikler kazanan ve çok başarılı bir öğrencilik hayatı geçiren Kocaalp İstanbul Üniversitesi’nin Felsefe bölümünden mezun oldu.

Tecrübeli isim Üniversitenin bitmesi ile beraber Takvim Gazetesinde çalışmaya hayatına atıldı ve bu gazetede köşe yazarlığı yaptı. Melda Yücel Kocaalp'in Takvim gazetesinden sonra durağı Yeni Binyıl oldu deneyimli isim burada muhabirlik yaptı. Farklı gazetelerde, farklı birimlerde görev alan isim sonrasında televizyona geçiş yaptı ve ilk olarak Kanal 6 televizyonunda çalıştı. Kocalp'in halk tarafından tanınması Star TV'ye geçişi ile beraber oldu, Star ekranlarında tanınırlığını artıran isim buradan sonra sırası ile Habertürk ve CNBC-e'de görev aldı.

Sunduğu ekonomi programları ile sektörde önemli bir isim elde eden Kocaalp bir dönem Habertürk kanalının Ekonomi Müdürlüğü görevini üstlendi. 2 çocuk annesi olan Melda Yücel Kocaalp son olarak NTV televizyonunda ekonomi haberleri sunuyor ve Osman Müftüoğlu ile beraber Yaşasın Hayat programını hazırlıyordu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin