NTV’de flaş ayrılık! Hangi deneyimli isimle yollar ayrıldı?

Doğuş Yayın Grubu’na bağlı olarak hizmet veren NTV’de flaş bir ayrılık yaşandı.

NTV’de flaş ayrılık! Hangi deneyimli isimle yollar ayrıldı?

Doğuş Yayın Grubu'na bağlı NTV'de flaş bir ayrılık yaşandı. Kanalın deneyimli muhabirlerinden Can Ertuna, NTV ile yollarının ayrıldığını açıkladı.Kişisel twitter hesabından bir paylaşım yapan Can Ertuna, ayrılığın kendi tercihi olduğunu vurgulayarak, “Yaklaşık 12 yıldır çalıştığım NTV Haber Merkezi’ndeki işimden kendi isteğimle bugün ayrıldım” ifadelerini kullandı.

2007 yılının aralık ayında NTV’ye geçen Can Ertuna, sıcak çatışma bölgelerinden yaptığı yayınlar ile dikkat çeken bir isimdi. Ertuna, NTV’den önce CNN Türk ekibinde de yer almıştı.

Can Ertuna kimdir?1978 Ankara doğumlu, lisans ve yüksek lisans eğitimini ODTÜ'de tamamladı. Yaklaşık 15 yıldır televizyon haberciliği yapıyor. CNN Türk ve NTV'de görev yaptığı sürede ağırlıklı olarak savaş ve çatışma bölgelerinde görev yaptı. 'Arap İsyanları Güncesi' adlı bir kitabı var. Galatasaray Üniversitesi'nde 'Medya ve İletişim Çalışmaları' alanında doktora derecesi sahibi. Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim üyesi.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin