Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor

Yapımını Anibera’nın üstlendiği, Sentries’in lisans sahibi olduğu, öğrenme merakı ile çocukların olduğu kadar ailelerin de tercihi olan ‘Niloya’, ilk filmiyle çocuklarla ve ebeveynlerle cuma günü bu kez sinema salonlarında buluşacak.

Google Haberlere Abone ol
Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor

‘Niloya’nın büyülü dünyası şimdi de ilk kez sinema perdesine taşınıyor. Cuma günü (11 Kasım) CGV Mars dağıtımıyla tüm Türkiye’de vizyona girecek film, çocuklar ve ebeveynler tarafından merakla bekleniyor. Senaryosunu Pervin Atamert’in kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Arkın Aktaç, Dublaj Yönetmenliğini Zeynep Önen üstlenirken müziklerinde ise Deniz Çevik ve Özgür Sevinç’in imzası bulunuyor.

Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor

2013 yılında yayına başlayan ve kısa sürede gördüğü büyük ilginin ardından yıllar içinde büyüyerek yoluna devam eden ‘Niloya’, eşine az rastlanır bir başarıyla 10 yıl boyunca çocukların sevgilisi ve ebeveynlerin favorisi olmayı başardı.

Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor - Resim : 2

Bir neslin büyümesine tanıklık eden ve yeni jenerasyonların da kalbini kazanmayı başararak YouTube’da 5 milyon abone sayısını geçen ‘Niloya’, 4,5 milyar görüntülenme ve 24 milyar dakikayı aşan izlenme süresi ile rekorları alt üst etmeye ve trendler arasında yer almaya devam ediyor.

Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor - Resim : 3

‘Niloya’ ilk sinema filmiyle cuma günü tüm Türkiye’de sinemalarda.

Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor - Resim : 4

FİLMİN KONUSU

Niloya ve en yakın arkadaşları her zaman kahraman olmaya özenir ve bu yüzden de sık sık en sevdikleri oyun olan süper kahramancılık oyununu oynarlar. O gün de yine kendilerine basit kostümler ve makyajlar yapmış, köyde koşuşturarak bu oyunu oynamaktadırlar. Tüm gün boyunca çevrede ve doğada gördükleri her şeye karşı bir kahraman gözüyle bakarak, kimi zaman bir hayvanı, kimi zaman da ailelerini kurtarmaya çalışırlar.

Niloya ilk filmiyle 11 Kasım'da sinema salonlarına geliyor - Resim : 5

Etiketler Niloya Niloya filmi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin