Nihal Olçok'tan Ekrem İmamoğlu'na tebrik: Sizin için dua edeceğim

Olçok, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti.

Google Haberlere Abone ol
Nihal Olçok'tan Ekrem İmamoğlu'na tebrik: Sizin için dua edeceğim

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti. Olçok, "Yeni İBB başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, herkese, her şeye hayra vesile olsun" dedi.Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını 25 binin üzerinde bir oyla kazanan Millet İttifakı'nın Adayı Ekrem İmamoğlu hakkında bir açıklama da Nihal Olçok'tan geldi.'Sizin için dua edeceğim'Olçok, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yeni İBB başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, herkese,her şeye hayra vesile olsun. Sizi tebrik ederim ve bu başarının sizi sarhoş etmemesi için dua edeceğimi bilmenizi istiyorum. Bu sözüm alkol ile ilgili değil, çünkü zâhir sarhoşluk, bâtın sarhoşluk gibi değildir vesselam" dedi.İşte o paylaşım;

Eşi, AK Parti'nin reklam sorumlusuyduNihal Olçok'un eşi AK Parti'nin reklam işlerinden sorumlu Erol Olçok, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi oğlu Abdullah Tayyip Olçok'la birlikte vurularak şehit olmuştu.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin