Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir birbirine girdi

Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir arasında “muhaliflik” tartışması yaşandı. Özdemir’in eleştirisine cevap veren Karaca, “CNN Türk’te Erdoğan dış politikası övmeye doyamadığınız yayınlarınıza bakınız, asıl fıkra orada” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir birbirine girdi

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir arasında sosyal medyada üzerinden “muhaliflik” tartışması yaşandı.

Cüneyt Özdemir, daha öncelerde kendisini “Ben illa Kemal Bey aday olsun demiyorum. İmamoğlu, Babacan yada başka bir isim de aday olabilir. Önemli olan 6’lı masanın iradesidir. Ama Cüneyt Özdemir gibi muhalif görünüp, radikal şekilde Kılıçdaroğlu’na düşmanlık yapanları da anlamam mümkün değil. Tuhaf” diyerek eleştiren Nihal Benjisu Karaca ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Özdemir, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun şu an en büyük destekçisi Nihal Bengisu Karaca! Evet, fıkra bu kadar” diye yazdı.

Karaca da Cüneyt Özdemir’e yine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Karaca, “Sayın hükümet taraftarı CNNTürk programcısı Cüneyt Özdemir. Ben 6’lı masanın iradesine saygılıyım diyorum. Buradan şaka çıkaracaksanız bence muhalif görünüp bir yandan da hükümet taraftarı CNN Türk’te Erdoğan dış politikası övmeye doyamadığınız yayınlarınıza bakınız. Asıl fıkra orada”ifadelerini kullandı.

Nihal Bengisu Karaca ile Cüneyt Özdemir birbirine girdi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin