Nevşin Mengü, İmamoğlu'nu bitiren hataları sıraladı: Büyükelçiyle yemek, su ve ulaşım zammı...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, Doğu Karadeniz'e yaptığı ziyaret ve bu ziyarette Nagehan Alçı'nın yer almasıyla ilgili tepkiler dinmiyor. Gazeteci Nevşin Mengü, isyan edip Ekrem İmamoğlu'nun bitiren hataları sıraladı.

Google Haberlere Abone ol
Nevşin Mengü, İmamoğlu'nu bitiren hataları sıraladı: Büyükelçiyle yemek, su ve ulaşım zammı...

Nevşin Mengü 25 Ocak’tan bu yana Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı hataları şöyle anlattı;25 Ocak’ta müthiş kar yağdığı gün İngiliz büyükelçiyle yemek yemesi ve krizin iletişiminin bir türlü doğru yönetilememesi. 5 Nisan’da İSKİ suya zam yaptı ki İmamoğlu iktidara geldiğimde su fiyatlarını düşüreceğim demişti.

6 Nisan’da öğrenci akbiline yüzde 40 zam yapıldı bunu da İBB artan enerji fiyatlarına bağladı ama öğrenciler için büyük hayal kırıklığı oldu. 9 Nisan’da Ulaştırma Bakanıyla Atatürk Havalimanı üzerinden atıştı, “Ben belediye başkanı olduğum sürece o havalimanını yıktırmayacağım.” diye. Öyle demiş ama bugün Çiğdem Toker, Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesine çevrilmesi için davet usulü 6 şirketin davet edildiğini yazmış. Madem İmamoğlu kendisi siper oldu keşke Karadeniz’e gideceğine bu konuyu gündeme getirseydi de biz Çiğdem Toker’den öğrenmeseydik.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin