Netflix'le anlaşan Obama çifti çalışmalara başladı

Obama çifti 2018'te anlaştıkları Netflix için çalışmalara başladı. Çift, yapım şirketleri Higher Ground Productions aracılığıyla iki dizi dört film hazırlayacak.

Google Haberlere Abone ol
Netflix'le anlaşan Obama çifti çalışmalara başladı

2018'de Netflix'le bir içerik anlaşması imzalayan Obama çiftinin projeleri belli oldu. Çift, yapım şirketleri Higher Ground Productions aracılığıyla iki dizi, dört yeni filmin hazırlıklarını sürdürüyor.

Gazete Duvar'ın haberine göre dizilerden Firekeeper's Daughter, Angeline Boulley'in henüz piyasaya çıkmayan yeni romanından uyarlanacak. 18 yaşındaki Kızılderi halkına mensup genç bir kadın, bir polis soruşturmasına yardım etmek için kendi insanlarının içinde gizli bir göreve başlar. Great National Parks isimli belgesel dizisi ise ABD'nin önemli ulusal parklarını anlatacak.

BAŞROLDE RİZ AHMED OLACAK

Film projelerinden Exit West'in başrolünde Riz Ahmed yer alıyor. Filmde doğaüstü bir olay nedeniyle gerçekleşen global bir göç sırasında yaşanan bir aşk hikayesi anlatılacak. Everest'e tırmanan ilk dağcı Tenzing Norgay'in gerçek hikayesini anlatan Tenzing, 29 yaşındaki Celestina'nın ilk evliliğinin gerçekleştiği günü anlatan The Young Wife ve bilim kurgu filmi Satellite da Netflix'in yeni Obama projelerinden.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin