Netflix'in yeni fantastik dizisi Cursed'ten tanıtım

Netflix, yeni fantastik dizisi Cursed'in tanıtım fragmanını paylaştı. İşte, New York Times’ın çok satan romanından uyarlanan Cursed dizisinin tanıtım fragmanı!..

Google Haberlere Abone ol
Netflix'in yeni fantastik dizisi Cursed'ten tanıtım

Netflix, yeni fantastik dizisi Cursed'in tanıtım fragmanını paylaştı.

New York Times’ın çok satan romanından uyarlanan Cursed, bu yaz tüm dünyayla aynı anda Netflix’te gösterime girecek.

Genç kadın kahraman Nimue, nam-ı diğer ‘Lady of the Lake’ tarafından anlatılan ve Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, gizemli ve özel güçlere sahip Nimue'nin 'Gölün Kraliçesi'ne dönüşümünü konu alıyor. Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin'i bulmak ve eski kadim bir kılıcı teslim etmek için beklenmedik bir ortak bulur. Çıktığı bu yolculukta ise korkunç Kırmızı Paladinler ve suç ortakları Kral Uther karşısında bir direniş ve cesaret sembolü haline gelir. Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar ve imkansızı başarmak için cesur bir lider olmak gibi günümüz temalarını da içine alan Cursed aynı zamanda bir yetişkinliğe geçiş öyküsü.

Cursed dizisinin başrollerinde Katherine Langford (Nimue), Devon Terrell (Arthur), Gustaf Skarsgård (Merlin), Daniel Sharman (Weeping Monk), Sebastian Armesto (King Uther Pendragon) yer alıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin