Nejat İşler'in doktoru merak edilen soruyu yanıtladı

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki hastanede tedavisine devam edilen oyuncunun doktoru yeni bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Nejat İşler'in doktoru merak edilen soruyu yanıtladı

Nejat İşler'in tedavi süreciyle ilgili Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy bugün saat 10:30 civarında bir açıklama yaptı. Aksoy, şu bilgileri paylaştı: 

 

"Hastanemizin yoğun bakımında tedavisi devam etmekte olan sanatçı Nejat İşler'in sağlık durumunda bir önceki bilgilendirmemizden sonra geçen 12 saat içerisinde gerek  laboratuvar  gerekse klinik belirtilerinde olumlu gelişmeler devam etmektedir. Dolaşım sistemine, solunum sistemine ve böbreklerine uygulanan yoğun bakıma özgü destek tedavileri  sürdürülmektedir. Dün sabah ve bugün sabah görülen bu olumlu gelişmeler  tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümitlerimizi arttırmaktadır. Ancak yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen hastamızın hala kritik süreçte olduğu ve hayati riskinin ortadan kalkmadığını önemle belirtmek istiyoruz.

 

Bazı haberlerde iddia edilen hastamız Nejat İşler'in 'karaciğer sirozu olduğuna' dair bilgilerin gerçek dışı olduğunu belirtme ihtiyacı duyuyoruz. Hastamızda karaciğer sirozu yoktur."

  

Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili medyaya ve sosyal medyaya yansıyan bazı haberlere dikkat çeken Dr. Aydın Aksoy, kendisini takip eden doktorlardan gelmediği sürece, sanatçının sağlık durumu ile ilgili bilgilerin yer aldığı haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederek, "Kamuoyunu ve sevenlerini doğru bilgilendirmek adına sanatçımızın sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin