Nazlı Çelik Mehmetçik'le birlikte operasyona katıldı

Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Nazlı Çelik Mehmetçik'le birlikte operasyona katıldı

Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik, Siirt'te kıran operasyonunu yerinde izledi. Çelik bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Çelik'in Siirt / Herekol izlenimleri bu akşam 19.00’da Star Haber’de.Sosyal medya paylaşımlarıyla son günlerin çok konuşulan ismi haline gelen Star'ın başarılı sunucusu Nazlı Çelik, son yaptığı hareketle gönülleri bir kez daha fethetti.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Haberin nabzını yine sahada tuttuk. Teröre karşı verilen mücadeleyi bir kez daha yerinde görüntüledik. Siirt Herekol Dağı’ndan izlenimler yarın 19.00’da Star Haber’de @startv #starhaber #siirt #herekol #jöh #pöhNazlı Çelik (@nazlicelik__)'in paylaştığı bir gönderi (1 Eki, 2019, 2:34öö PDT)


'SIRTINDA 35 KİLO YÜKLE DAĞLARI ARŞINLIYORLAR'Siirt'te Mehmetçik'le terör mücadelesini yerinde izleyen Nazlı Çelik, "Sırtındaki 35 kilo yükle arşınlıyor Mehmetçik bu dağları tepeleri! Vatan size minnettar" notuyla Mehmetçik'e olan sevgisini ve saygısını dile getirdi. Çelik,"Haberin nabzını yine sahada tuttuk. Teröre karşı verilen mücadeleyi bir kez daha yerinde görüntüledik. Siirt Herekol Dağı'ndan izlenimler" notuyla operasyona ait kareleri paylaştı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Sırtındaki 35 kilo yükle arşınlıyor Mehmetçik bu dağları tepeleri #vatansizeminnettar Nazlı Çelik (@nazlicelik__)'in paylaştığı bir gönderi (1 Eki, 2019, 2:54öö PDT)


'ALLAH SENDEN RAZI OLSUN'Takipçileri Çelik'in paylaşımının altına "Allah senden razı olsun. Şu zorlukları milletimize gösterdiğin için. Şehitler ölmez vatan bölünmez" gibi yorumlarla doldurdu.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Onların sayesinde her daim güvende Nazlı Çelik (@nazlicelik__)'in paylaştığı bir gönderi (2 Eki, 2019, 12:18öö PDT)

 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Siirt/ Herekol izlenimleri bu akşam 19.00’da Star Haber’de #starhaber #herekol #kıranoperasyonu #jöh #pöhNazlı Çelik (@nazlicelik__)'in paylaştığı bir gönderi (2 Eki, 2019, 1:11öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin