Mutlu sonla ekrana veda

Star'da ekrana gelen dizinin finalinde neler olacak?

Mutlu sonla ekrana veda

Yapımını TMC'nin yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği 'Aramızda Kalsın' dizisi, bu akşam Star TV'de yayınlanacak final bölümüyle izleyicisine veda ediyor.

 

Oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un yanı sıra, Bilge Şen, Hikmet Körmükçü, Ayça Damgacı, Uğur Serhan, Gamze Karaduman, Ferit Aktuğ, Ecem Çalık, Mert Kurdal, Mutlu Güney, Tülay Bursa, Melis Mutluç ve Aybars Kartal Özson'un yer aldığı 'Aramızda Kalsın' en başından planladığı üzere 52'inci bölümüyle final yapıyor.

 

Üç düğün birden

 

'Aramızda Kalsın'ın final bölümünde üçü bir arada düğün gerçekleşecek. Son bölümünde birbirine kavuşan aşıklar Yadigar ve Civan, Ceylan ve Ali, Hatçik ve Battal aynı gün dünya evine giriyor. Bahattin ve Hüsne, bu üç deli çiftin düğünlerini yapmak için kolları sıvıyor. Öte yandan Mahir ile Arife de, büyük bir sürprizle Bahattin'in karşısına çıkıyor.

 

Senaryosunu Selin Tunç'un yazdığı, yönetmenliğini Güzide Balcı'nın yaptığı 'Aramızda Kalsın'ın final bölümü bu akşam 21.00'de Star TV'de."Mutlu sonla ekrana veda" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin