Murat Cemcir'den iddialara jet yanıt: Tamamen hayal ürünü olan iddiaların takipçisi olacağız

Oyuncu Murat Cemcir, şirketinde yönetici olarak çalışan yakın arkadaşı Necati Kocabay ile mahkemelik olmuştu. Sabah'ın haberine göre; Necati Kocabay, mahkemeye başvurmuş ve Murat Cemcir'in şirketinden maaş alacağı ve ihbar tazminatı isteğinde bulunmuştu. Çıkan haberler sonrası Murat Cemcir'in şirketinden açıklama yapıldı.

Google Haberlere Abone ol
Murat Cemcir'den iddialara jet yanıt: Tamamen hayal ürünü olan iddiaların takipçisi olacağız

Murat Cemcir'in yapım şirketi TR 40 33’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Şirketimiz TR 40 33 çalışanlarından Necati Kocabay’ın, şirket aleyhine alacağı olduğu iddiasıyla açmış olduğu davaya ilişkin çıkan haberlerin içeriğinin eksik, taraflı ve gerçekliği yansıtmadığı tarafımızca görülmüştür.

Mahkeme süreci devam eden, bu dava ile ilgili olarak, haber içindeki tüm iddialar asılsız ve hayal ürünüdür. Tamamen iddiadan ibaret olan tüm beyan ve anlatımlar hakkında tarafımızca Necati Kocabay hakkında iftira temelli suç duyurusunda bulunarak, bu sürece bir yenisini de eklemiş bulunmaktayız.

Devam eden dava ile ilgili anlatılacak ve ortaya çıkacak çok konu vardır ve bunun tüm kanıtları da gerekli yerlere iletilmiştir. Konunun ve karşı tarafın boş çabasının sonuna kadar takipçisi olacağız.

Ayrıca tüm süreci, hukukun izin verdiği sürelerde, kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz."

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin