Muharrem İnce kapıyı kapattı. Meral Akşener'in tv100'deki çağrısına İnce'den yanıt geldi. Bu iktidarı da bu muhalefeti de göndereceğiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tv100'de Uğur Dündar'a konuk olmuş ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce için "Eğer Millet İttifakı genişleyecekse bu genişleme içerisinde yer almasını tabi ki isterim" demişti. İnce'den jet cevap geldi ve kapıyı kapattı.

Google Haberlere Abone ol
Muharrem İnce kapıyı kapattı. Meral Akşener'in tv100'deki çağrısına İnce'den yanıt geldi. Bu iktidarı da bu muhalefeti de göndereceğiz

Türk televizyon tarihinin sayılı isimleri arasında yer alan duayen televizyoncu Uğur Dündar, 'Haftanın Panoraması' programında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i konuk olarak ağırladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Akşener, İnce’nin adaylığıyla ilgili, “Sayın İnce’nin Cumhurbaşkanı adayı olma hakkı mevcuttur. Eğer Millet İttifakı genişleyecekse bu genişleme içerisinde yer almasını tabi ki isterim ama benim bu konuda diğer arkadaşlar adına bir şey söyleme hakkım yok” dedi.

 

Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Aynı aktörler, aynı oyunlar, aynı beceriksizler; Erdoğan’ı kazandırmak üzere bir araya gelmiş. Yakında başlıyoruz, halkımız tüm gerçekleri duyacak ve biz bu oyunu bozacağız. Bu iktidarı da bu muhalefeti de göndereceğiz. Birlikte başaracağız!" sözleri ile Millet İttifakı'na kapıyı kapattı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin