Müge Anlı’nın programında mide bulandıran iddialar... 'Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken sevgilim benimle ilişkiye girdi'

Müge Anlı'nın ATV'de yayınlanan programında yine mide bulandıran olaylar zinciri gündem oldu. Kardeşi Mehmet Karahan’ın 2017 yılında sevgilisi Cemal Durmaz tarafından dövülerek öldürüldüğünü ve tuvalette sakladıkları cesedini her gün suladıklarını iddia eden Fatma Karadağ, akılalmaz itiraflarına bir yenisini daha ekledi. Karadağ, 'Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken sevgilim benimle ilişkiye girdi' dedi. Stüdyodakiler ise dondu kaldı.

Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı’nın programında mide bulandıran iddialar... 'Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken sevgilim benimle ilişkiye girdi'

Müge Anlı, ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programında Mehmet Karahan’ın kaybıyla ilgili bir süredir sevgilisini katil olmakla suçlayan Fatma Karadağ’ı konuk ediyor. Karadağ'ın ddiasına göre sevgilisi Cemal Durmaz, maddi ve manevi tüm hayatlarını mahvetmiş; bununla da kalmayarak döverek kardeşinin ölümüne sebep olmuştu.

Sevgilisinin kendisini dolandırıcılık faaliyetlerine de alet ettiğini ileri süren Karadağ, çıplak fotoğraflarını çektiği kadınlara Cemal Durmaz’la birlikte şantaj yaptıklarını da itiraf etmişti.

“AĞZIMI YASTIKLARA DAYADI”

Açıklamaları ve iddialarıyla Türkiye’nin gündemine oturan Fatma Karadağ, Müge Anlı’ya bir yeni açıklamada daha bulundu. “Kardeşimi her sabah çiçek gibi suladık” diyen Karadağ, “Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken benimle ilişkiye girdi. Beraber olmaya zorladı. Bunları yaptırdı. Ben yine sesimi çıkaramadım. Çünkü ağzımı yastıklara dayadı. Banyoda soğuk suların altında kaldım” şeklinde konuştu.

“CENAZEYİ BAĞ EVİNE GÖMMÜŞ OLABİLİRLER”

Kardeşi Mehmet Karahan’ın iki kişi tarafından halıya sarılıp traktörle gömülmeye götürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, cenazenin gömüldüğü yere ilişkin de bilgi verdi. Karadağ, “Cemal kardeşimin cenazesini taşıyacağı zaman çaycı arkadaşı Hasan’dan traktörünü istemişti. Hasan’ın bağ evinin olduğu yere gömmüş olabilirler. Oradan şüpheleniyorum” dedi.

İşte Müge Anlı'nın programında o anlar:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin