Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli'den yeni açıklama

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 14 sene danışmanlık yapan Prof. Dr. Arif Verimli, programdan geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. Verimli, ayrılıkla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli'den yeni açıklama

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 14 sene danışmanlık yapan Prof. Dr. Arif Verimli, programdan geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı.

Programda bir diğer danışman olan Şevki Sözen'e kırgınlığı nedeniyle ayrılık kararı alan Arif Verimli, Twitter hesabından Pucca'nın paylaşımına yanıt verdi.

Pucca, Twitter hesabından "Müge Anlı ve Arif Hoca küsmesi bütün ayrıntılarıyla; gizli kamera görüntüleriyle toplam 4 saat' diye video olsa, bak samimiyim, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşün işte.." paylaşımını yaptı.

Arif Verimli ise Pucca'nın paylaşımına, "Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince.. İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok. Çok net şekilde açıkladım. Mesleki etik değerlere, deontolojik sınırlara müdahale edilirse hiçbir yerde durmam. Çok konuşan çok bilen değildir. Sevgilerle.." yanıtını verdi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin