'Müge Anlı yasaklanacakmış... RTÜK galiba yürek yemiş'

RTÜK, gündüz kuşağı programlarını mercek altına almıştı.

Google Haberlere Abone ol
'Müge Anlı yasaklanacakmış... RTÜK galiba yürek yemiş'

RTÜK'ün rahatsızlığının olayların ortaya çıkarılması olduğunu söyleyen Fatih Altaylı, "Pislik, rezillik, ahlaksızlık her şey olsun. Ama ortaya çıkarılmasın. Hele hele Etiler ve Nişantaşı’nda olmuyorsa... Ya da rezilliği yapan elitler değilse!" dedi.Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı gündüz kuşağı programlarını mercek altına aldı.Gündüz kuşağında yer alan kadın programlarıyla, cinayet, şiddet ve çocuk kaçırma gibi konulara yer verilen programların son günlerde yaşananlardan dolayı kaldırılabilileceği gündeme geldi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Müge Anlı'yı Palu ailesi olayına ilişkin tebrik ettiğini hatırlatan Fatih Altaylı,"Galiba RTÜK “Yürek yemiş”. Ama keşke bu yürek yeme işini gerekli yerde yapsalar da, rezillikleri ortaya dökenlere karşı yapmasalar. RTÜK’ü rahatsız eden bu olayların olması değil, ortaya çıkarılması. Aslında tam da ülkenin durumunu yansıtıyor. " ifadelerini kullandı.Fatih ALTAYLI / HABERTÜRKGörme, duyma, mutlu ol...RTÜK harekete geçmiş.

Müge Anlı’nın programında ortaya çıkarılan Palu Ailesi adlı rezillik Radyo Televizyon Üst Kurulu’nu harekete geçirmiş.

Bu gibi programlar mercek altına alınacak ve büyük ihtimalle yasaklanacakmış. Üstelik de Başkan Erdoğan, Müge Anlı’ya teşekkür ettiği halde.

Galiba RTÜK “Yürek yemiş”.

Ama keşke bu yürek yeme işini gerekli yerde yapsalar da, rezillikleri ortaya dökenlere karşı yapmasalar.

RTÜK’ü rahatsız eden bu olayların olması değil, ortaya çıkarılması.

Aslında tam da ülkenin durumunu yansıtıyor.

Pislik, rezillik, ahlaksızlık her şey olsun.

Ama ortaya çıkarılmasın.

Hele hele Etiler ve Nişantaşı’nda olmuyorsa...

Ya da rezilliği yapan elitler değilse!Fatih Altaylı'nın 12 Ocak'ta yayımlanan yazısı için TIKLAYINRTÜK hangi programlar için düğmeye bastı?


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin