Milliyet'ten flaş Hülya Avşar açıklaması! 'Avşar kızı ada aldı' haberinin kaynağı kim?

Hülya Avşar'ın Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon TL’ye satın aldığına dair çıkan haber magazin basınında çok konuşuldu. Milliyet Gazetesi, haberin kaynağını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Milliyet'ten flaş Hülya Avşar açıklaması! 'Avşar kızı ada aldı' haberinin kaynağı kim?

Milliyet Gazetesi'nin ‘Avşar Kızı ada aldı’ başlıklı manşeti, Hülya Avşar’ın asistanı tarafından yalanlanmıştı. Milliyet, o bilgileri veren kişinin Avşar'ın asistanı Serkan Karakaplan olduğunu duyurdu.

Milliyet'in açıklaması şöyle:

Bir 'yalan'ın hikayesi

‘Avşar Kızı ada aldı’ başlıklı manşetimiz, Hülya Avşar’ın asistanı tarafından yalanlandı. Oysaki o bilgileri bize veren asistan Serkan Karakaplan’ın kendisiydi...

26 Eylül’de Hülya Avşar’ın Ayvalık’ta ada aldığı haberini, özel logosuyla manşet yaptık. Ertesi gün Avşar’ın asistanı Serkan Karakaplan, haberimizi yalanladı.

Oysaki muhabirimiz Umut Ünver’e bu istihbarat geldiğinde, aradığı kişi asistan Karakaplan’dı... Ve duyduklarımızın doğru olduğunu söyledi.

Hatta Karakaplan, adanın adı ve fiyatıyla ilgili bilgileri de kendisi verdi. Ertesi gün ise ada sahiplerinden birinin “Satmıyoruz” açıklaması üzerine aradığımız Karakaplan, “Fiyatı yükseltmek için bu haberi yaptılar, sözde anlaşıldı ama henüz imza atılmadı” savunmasında bulundu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin