Millet İttifakı'nın adayı kim olacak? Arif Sağ merak edilen o adayı açıkladı: Şimdiden adayımızı tartışıp yıpratmaya gerek yok...

Ünlü sanatçı Arif Sağ, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Millet İttifakı'nın adayına dair kurduğu o cümle, "Arif Sağ, Millet İttifakı'nın adayını biliyor" yorumlarına neden oldu.

Google Haberlere Abone ol
Millet İttifakı'nın adayı kim olacak? Arif Sağ merak edilen o adayı açıkladı: Şimdiden adayımızı tartışıp yıpratmaya gerek yok...

Sanatçı Arif Sağ, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili olarak “Hepimizin kucaklayacağı bir adayla karşı karşıya geleceksiniz” açıklamasında bulundu.

Halk TV’de Serhan Asker’in sunduğu, CHP PM üyesi Yaşar Seyman, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve sanatçı Tolga Sağ’ın katıldığı programa katılan Sağ, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sağ, programda şunları söyledi:

“Durmadan CHP kimi aday gösterecek diyorlar ya, durmadan bunu tartıştırmaya çalışıyorlar. CHP akıllı partidir, CHP kimi aday göstereceğini bilir. Merak etmeyin. O gün hepinizin kucaklayacağı bir adayla karşı karşıya geleceksiniz. Hiç merak etmeyin. Şimdiden adayımızı tartışıp yıpratmaya gerek yok. O gün o aday karşınıza gelecek ve siz onu seveceksiniz.”

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin