Migros'tan alınan peynirden çıkan şoke etti! Mide bulandırdı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşayan emekli polis, kahvaltı yapmak için Migros'tan peynir aldı. Evde hazırladığı masaya peynir kesmek istedi. Peynirin paketini açınca büyük bir şok yaşadı, paketin içerisinde eldiven çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Migros'tan alınan peynirden çıkan şoke etti! Mide bulandırdı

Edinilen bilgiye göre, MUğla'nın Marmaris ilçesinde yaşayan emekli polis Metin G., Armutalan Mahallesi'ndeki Migros mağazasından peynir aldı.

Aldığı peynir ile kahvaltı yapmak isteyen Metin G. peynir kalıbının içinde mavi renkli hijyenik eldiven çıkınca neye uğradığını şaşırdı.

"ÖZÜR DİLEDİLER"

Pandemi sürecinde yaşadığı olayın şaşkınlığını yaşadığını belirten Metin G., “Ambalajlı peyniri dolaptan çıkarıp kahvaltı yapacaktım. Peyniri kesip yerken mavi cisim gördüm. Çatal ile cismin etrafını açınca peynir kalıbının içinde eldivenle karşılaştım. Bunun üzerine kahvaltıyı bırakıp market yetkilileriyle görüştüm. Eldivenli peynir kalıbını kendilerine gösterdim. Özür dilediler" dedi.

"ŞİKAYETÇİ OLDUM"

"Koronavirüsün yaygın olduğu bu dönemde sağlığımızı olumsuz etkileyecek bu durumdan dolayı şikayetçi oldum" diye konuşan Metin G., "Belki de bu eldiveni kullanan kişi veya kişiler pozitif idi. Migros'tan ayrılıp Marmaris Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundum, olayla ilgili ilçe Tarım Müdürlüğü'ne de şikayet dilekçesi verdim” dedi.

 

(Cumhuriyet)

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin