Meryem Uzerli Akit'in hedefinde! Ağır hakaretler..

Gerici Yeni Akit gazetesinin oyuncu Meryem Uzerli ile ilgili haberi pes dedirtti. Meryem Uzerli'ye ağır hakaretlerin yağdırıldığı haber, sosyal medyada tepki çekti.

Google Haberlere Abone ol
Meryem Uzerli Akit'in hedefinde! Ağır hakaretler..

Yeni Akit gazetesinin Meryem Uzerli ile ilgili yaptığı haber tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez çocuk sahibi olacağını açıklayan Uzerli'yi hedef alan Akit, yaptığı haberin başlığında 'Türk kaşarı' ifadesini kullandı.

Akit'in Meryem Uzerli'ye hakaretler yağdıran skandal haberi şöyle:

"Ecdadımıza saldıran Muhteşem Yüzyıl isimli dizide oynayan, evlilik dışı çocuk sahibi olduğu için Arap sosyal medyasında 'Türk kaşarı' olarak adlandırılan ve Batılı laikçi yaşam tarzının ağına takılan Meryem Uzerli, tekrar Veledi-i Zina ile çocuk sahibi olacağını açıkladı.

Batılı laikçi yaşam tarzının paramparça ettiği hayatlar selselesi her geçen derin izler bırakmaya devam ediyor. Bir dönem Osmanlı Devleti’ne yönelik hakaretlerin yer aldığı Muhteşem Yüzyıl adlı dizide rol alan, Can Ateş adlı bir kişi ile yaşadığı evlilik dışı ilişkisi sonrası bir veled-i zina dünyaya getiren Uzerli'nin son rezaleti de patladı. Batılı laikçi yaşam tarzının ağına takılan ve bir dönem Arap sosyal medyasında 'Türk kaşarı' olarak anılan Meryem Uzerli, yine bir veled-i zina dünyaya getireceğini söyledi.Annesi Alman babası Türk olmasına rağmen kendisini Alman olarak pazarlayan, Türkiye'de Muhteşem Yüzyıl adlı rezil dizi ile tanınmasının ardından Berlin'e yerleşen Meryem Uzerli, Batılı laikçi yaşam tarzının paramparça ettiği hayat hikayelerinden birini de veled-i zina olarak dünyaya getireceği günahsız bir çocuğa yaşatacak.Babasıyla ilgili sorulara cevap vermediBerlin'e yerleşerek bir kafe açan Uzerli, yaptığı açıklamada "Bebeğimiz 5 aylık... Ocak gibi kısmetse dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız... Lara artık 7 yaşında... Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz" ifadelerini kullandı.

Uzerli, veled-i zina ile dünyaya gelecek çocuğunun babasının kim olduğuna ilişkin sorulara ise cevap vermedi.Bu çocuğun günahı senin boynundaZina yoluyla dünyaya getireceği günahsız bir çocuğu babasız bir hayat ile baş başa bırakacak olan Uzerli, çocuğun psikoloji dünyasında kalacak derin izlerin de sorumlularından biri olacak. Aile kavramından uzak ve baba şevkatinden yoksun kalacak olan çocuğun günahı Uzerli’nin boynunda olacak. Dileriz ki, Meryem Uzerli, en kısa zamanda meşru yolu bulur ve veled-i zina olarak dünyaya getireceği çocukların hayatlarını karartmaktan vazgeçer.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin