Merve Boluğur ekranlara geri dönüyor! Ünlü isim yeni projesini açıkladı

Uzun zamandır oyunculuktan uzak kalan ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur, Instagram sayfasından takipçisine verdiği bir cevap ile tekrar ekranlara döneceğini söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Merve Boluğur ekranlara geri dönüyor! Ünlü isim yeni projesini açıkladı

2017 yılında yer aldığı 'İçimdeki Fırtına' dizisinden sonra ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı. Bir hayranının, "Film, dizi..." mesajına yanıt veren Boluğur, "Dizi de yapmaya karar verdim. Artık işime dönüyorum... Yine güzel projelerle inşallah." dedi.

Önceki gün Etiler’de görüntülenen ve tek başına yemek yiyen oyuncu, AVM'den ayrılmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Boluğur, yeniden ekranlara döneceğini açıkladı.

Proje görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen ünlü oyuncu, “Sektör biraz beni tatmin etmedi. Çok erken yaşta sektöre başladım. Biraz yorucu bir tempo oldu. Tekrar dönünce özlem duygusu çok ağır bastı. O yüzden döndüğüm için kendimi iyi hissediyorum” diye konuştu.

Merve Boluğur, “Ekranlardan uzak kaldığınız dönemde tükenmişlik sendromu yaşadığınızı söyleyebilir miyiz?” sorusuna, “Tükenmişlik değil. 17 yaşında oyunculuğa başladım, benim gibi erken yaşta başlayan çok az oyuncu var. Çok erken yaşta birçok şeyi yaşadığım için tükenmişlik demeyelim de 'Doyuma ulaştım' diyebilirim. O yüzden biraz uzak kalmak istedim. Çok güzel rollerde oynadım, çok güzel projelerde yer aldım. Biraz ara vermek, kendi hayatımı yaşamak istedim. Evde kitap okuyacak vakit bulamıyordum. Setler inanılmaz saatler alıyordu” diyerek yanıt verdi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin