Meriç Aral: Kırmızı Oda benim için özel bir proje

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, cuma akşamı 20:00’de TV8 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Google Haberlere Abone ol
Meriç Aral: Kırmızı Oda benim için özel bir proje

Kırmızı Oda’nın zengin oyuncu kadrosunun dikkat çeken isimlerinden biri, yeni neslin yetenekli oyuncularından Meriç Aral. Genç aktris dizide ergen psikiyatristi Dr. Ayşe Gölge’yi canlandırıyor.

Akademik açıdan çok başarılı ve mesleğinde gelecek vaat eden bir psikiyatrist olmasına rağmen hiç gönül ilişkisi yaşamamış ve sosyal ilişkilerde zorlanan Dr. Ayşe, ‘Kırmızı Oda’daki usta doktorlardan çok şey öğrenecek.

Yetenekli oyuncu Meriç Aral, diziyle ilgili görüşlerini şu sözlerle ifade ediyor: “Kırmızı Oda benim için özel bir proje. İzleyeceğiniz her vakanın gerçek olması beni çok etkiledi. Sağlıklı toplumların psikolojisi sağlam bireylerden oluştuğuna inanan biri olarak bu dizinin insanları etkileyeceğini ve teşvik edeceğini düşünüyorum. Bu da benim için oldukça kıymetli.”

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin