Memet Ali Alabora ve Pınar Öğün çiftinden kötü haber! 'Artık evli değiliz!'

Oyuncu çift Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile, 12 yıllık evliliklerini bitirdiklerini duyurdu...

Google Haberlere Abone ol
Memet Ali Alabora ve Pınar Öğün çiftinden kötü haber! 'Artık evli değiliz!'

Ünlü oyuncular Mustafa Alabora ile Betül Arım’ın oğlu olan oyuncu Memet Ali Alabora ile rol aldığı ‘Türkan’ dizisiyle ünlenen Pınar Öğün boşandı.

2009’da Ankara Tren Garı’nda aile bireylerinin katıldığı nikah töreni ile dünyaevine giren çift, bir süredir Galler’de yaşıyordu.

Alabora ve Öğün ikilisi, boşanma haberini sosyal medyadan yaptıkları ortak açılamayla duyurdu.

43 yaşındaki Alabora ile 36 yaşındaki Öğün, Instagram hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşarak İngilizce ve Türkçe olarak, “Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz. (Bu metni beraber yazdık. Bütün gün beraber iş yaptık)” dedi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Memet Ali Alabora (@memetalialabora)'in paylaştığı bir gönderi

'ÇOK MUTLU OL'

Pınar Öğün, kendi hesabından yayımladığı mesajda Alabora’ya, “Çok mutlu ol. Aşk dolu olsun yaşamın ve güzellikler hayatını süslesin canım benim” sözleriyle seslendi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PINAR OGUN (@pinar_ogun)'in paylaştığı bir gönderi

Memet Ali Alabora, Gezi olaylarının ardından hakkında açılan davalardan dolayı 7 yıl önce İngiltere’ye, ardından Galler’e yerleşmişti. İkili, bulundukları ülkede tiyatro yapmaya devam ediyor.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin