Melisa Şenolsun’a eleştirilerin ardı arkası kesilmedi! Masumlar Apatmanı’nın yıldızı Melisa Şenolsun kimdir?

Başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmasından sonra dizinin kadrosuna dahil oldu. Farah Zeynep Abdullah’ın yerine getirilen güzel oyuncu Şenolsun, kadroya dahil olduğunun açıklanmasının ardından eleştirilerin odağında yer aldı. Dizinin hayranları Şenolsun’un diziye yakışmadığı yorumlarında bulundu. Peki, Masumlar Apartmanı’nın yeni yıldızı Melisa Şenolsun kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Melisa Şenolsun’a eleştirilerin ardı arkası kesilmedi! Masumlar Apatmanı’nın yıldızı Melisa Şenolsun kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, sezon finali sonrasında kendi isteğiyle diziden ayrıldı. Ayrılış kararının ardından büyük tepkilere ve eleştirilere maruz kalan Abdullah’tan sonra, Melisa Şenolsun da eleştirilen hedefinde yer aldı. Yeni sezonda kadroya dahil olan Melisa Şenolsun, dizinin hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Peki Melisa Şenolsun kimdir?

 

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan ve TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sene izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisi, yaz aylarının gelmesiyle sezon finali verdi.

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar gibi isimlerle başrolü paylaşan Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinde kendi isteğiyle diziden ayrılma kararı aldı.

Abdullah’ın geçerli bir neden olmadan diziyi yarıda bırakması birçok izleyici tarafından eleştirilirken yeni sezonda yapım, başarılı oyuncu Melisa Şenolsun ile anlaştı.

Dizinin hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Melisa Şenolsun için diziye yakışmadığı yorumlarında bulunuldu.

İşte izleyicilerden bazı yorumlar;

  • ''2. sezon izleyebileceğimi sanmıyorum. İnci olmadan hiçbir anlamı yok''
  • ''Gül gibi başrol oyuncusu gitti. Umarım dizi reyting kaybetmez''
  • ''Seyirci olarak önyargılarımız tavan! Bakalım neler olacak''
  • ''Gram sevemedim şu karakteri''
  • ''Kimse İnci'nin yerini tutamaz''

 

 

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde dünyaya geldi.

Oyuncu Efecan Şenolsun’un kardeşi olan başarılı oyuncu, dizi kariyerine ilk olarak 2015’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile başladı.

İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı.

Şükrü Özyıldız, Bensu Soral ve Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaştığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Şenolsun, bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterine de hayat verdi.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na devam eden Melisa Şenolsun, 2018 yapımı Nefes Nefese’de narin ama olmadık tehlikelere atılabilecek kadar da gözü kara bir kız olan Rüya’yı canlandırdı.

Melisa Şenolsun, başarılı oyuncu Beren Saat ile dijital dizi ve film platformu olan Netflix’de yayınlanan Atiye dizisinde rol aldı.

Şenolsun son olarak TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezon kadrosuna dahil oldu.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin