Melis Sezen’den yeni fotoğraf geldi. Sezen eski MHP'li vekil Ahmet Çakar'a dekolteli fotoğrafla cevap verdi. Melis Sezen 'içimde kalmasın' diyerek paylaştı

Ünlü oyuncu Melis Sezen'in Altın Kelebek törenindeki kıyafeti çok konuşulmuştu. Günler sonra eski MHP'li vekil Ahmet Çakar Melis Sezen kıyafetine katıldığı bir canlı yayında tepki göstermişti. Melis Sezen, ödül töreninden dekolteli bir fotoğrafını paylaşarak Çakar'a yanıt verdi. Melis Sezen, "Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın. Biz kadınlar çok güçlüyüz." dedi.

Google Haberlere Abone ol
Melis Sezen’den yeni fotoğraf geldi. Sezen eski MHP'li vekil Ahmet Çakar'a dekolteli fotoğrafla cevap verdi. Melis Sezen 'içimde kalmasın' diyerek paylaştı

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar oyuncu Melis Sezen'i, geçen yıl Altın Kelebek ödül töreninde giydiği kıyafet nedeniyle hedef almıştı.

Akit TV'de yayınlanan programa katılan Çakar, “Bu ‘Sadakatsiz' adlı dizide oynayan bir kız var. Adını falan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok” demişti.

MELİS SEZEN: RUHUMUZ NASIL İSTERSE ÖYLE

Başta kadınlar olmak üzere birçok Twitter kullanıcısı ve ünlü isimler Çakar'ın sözlerine tepki gösterirken, Melis Sezen de Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İşte Melis Sezen'in yeni paylaştığı o fotoğraf:

Ödül töreninden bir fotoğraf paylaşan Sezen, “Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın. Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle. Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

İşte Melis Sezen'in o tweeti:

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin