Melis Sezen gizlice çekilmiş videosunu paylaştı

Geçtiğimiz hafta final yapan Sadakatsiz dizisinde Derin rolüne hayat veren ve son dönemde paylaşımlarıyla adından söz ettiren Melis Sezen'in ev halini arkadaşları gizlice çekti. Sezen o anları sosyal medyadan paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Melis Sezen gizlice çekilmiş videosunu paylaştı

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar'ın sözleri sonrası dikkat çekmişti. Çakar, "Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok” ifadeleri sonrası eleştirilerin odağı oldu.

Melis Sezen gizlice çekilmiş videosunu paylaştı

Sezen ise geri adım atmadı ve Bali'de tatil pozlarını paylaşarak beğeni topladı. Melis Sezen son olarak ise arkadaşlarının kendisini gizlice çektiği anları sosyal medyada paylaştı.

Melis Sezen gizlice çekilmiş videosunu paylaştı - Resim : 2

Sezen'in mini taytı ve büstiyeri ile salonun ortasında yoga yaptığı anlar Instagram'a bomba gibi düştü. Yaptığı hareketlerle dikkat çeken Sezen, "Hiç haberim yoktu. Ve bana fark ettirmeden ellerimi bu kadar yakın çekmeyi nasıl başardın?" ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melis Sezen (@melisssezen)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin