Meleklerin Aşkı dizisinde Oya Başar'ın eşini hangi ünlü oyuncu canlandıracak?

Süreç Film'in Show TV için çektiği "Meleklerin Aşkı" dizisi, ilk bölümünden itibaren reyting listesinde zirvede yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Meleklerin Aşkı dizisinde Oya Başar'ın eşini hangi ünlü oyuncu canlandıracak?

Usta oyuncu Oya Başar'ı Toygan Avanoğlu, Didem Balçın, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal gigenç yıldızlarla buluşturan diziyi Ersoy Güler yazıp yönetiyor.Ancak Ersoy Güler, senaryosunu yazmaya devam edeceği "Meleklerin Aşkı"nda yönetmen koltuğunu 6. bölümden itibaren "Yeni Gelin" dizisine devam edeceği için Hamdi Alkan'a devretmeye hazırlanıyor.Öte yandan romantik komedi türündeki dizide Oya Başar'ın hayat verdiği Rukiye, 6. bölümde sürpriz bir gelişmeyle karşı karşıya kalacak. Kızı Melek'le (Gülper Özdemir) yıllar önce Almanya'ya giden Rukiye'nin eşi Ekrem geri dönecek.Dizinin yeni bölümlerinde tansiyonu artıracak bu rolü usta oyuncu Levent Özdilek canlandıracak.

Küçük yaşlarda yanına aldığı kızı Melek'in Almanya'dan dönmesini fırsat bilen Ekrem'in Türkiye'ye gelmesi işleri değiştirecek. Kızları Melek, hâlâ birbirlerini sevdikleri halde inatlaşmaya devam eden Ekrem ve Rukiye'yi barıştırmak için uğraşacak.  Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com


 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin