MedyaTava, o biletleri Ali Poyrazoğlu'na sordu

Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, 17 Ekim tarihinde izleyiciyle buluşacak olan Asi Kuş isimli oyunu için 500 sağlık çalışanına bilet hediye edildiğini söylemişti. MedyaTava olarak Ali Poyrazoğlu'na biletlerin akıbetini sorduk.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel MedyaTava, o biletleri Ali Poyrazoğlu'na sordu

7 aydır Bodrum'da olan usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Asi Kuş isimli gösterisiyle 17 Ekim tarihinde Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda izleyiciyle buluşuyor.

Ali Poyrazoğlu, Asi Kuş'la ilgili çektiği ve sosyal medya hesabında yayınladığı videosunda Asi Kuş oyunu için 500 sağlık çalışanına bilet hediye edildiğini söylemişti.

İstanbul Tabip Odası MedyaTava'ya, sağlık çalışanlarına dağıtılmış 500 biletten haberleri olmadığını açıklarken, MedyaTava, Cuma günü konuyla ilgili olarak Ali Poyrazoğlu'na ulaşmıştı.

Biletlerin sağlık çalışanlarına Pazartesi günü verileceğini belirten Ali Poyrazoğlu'na   MedyaTava olarak yeniden ulaşarak hediyelerin akıbetini sorduk.

Sağlık çalışanlarının ücretsiz bilet uygulamasından nasıl faydalanabileceğini sorduğumuz ve Pazartesi günü hediyenin belgesini gösterebileceğini belirten Ali Poyrazoğlu, bugün ise biletlerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne gönderildiğini ve dilersek oradan belge edinebileceğimizi belirtti.

Daha önceden internet tabanlı bir sistem ile sağlık çalışanlarının hediyelerini alabileceğini söyleyen usta tiyatrocu bugün ayrıca "Ne sıfatla size belge vereceğim" sözleriyle MedyaTava editörüne çıkıştı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALİ POYRAZOĞLU ASİ KUŞ Bu filmi ciddiye alın. Kuş uçmadan yakalayın. Şapkalı filimde tarihi yanlış söylemişim. Yarın yeni film yapayım. 17 Ekim Harbiye Açık Hava Tiyatrosu. BİLETX

Ali Poyrazoğlu (@poyrazogluali)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin