MedyaTava açıklıyor! Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü kim oldu?

Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü Kubilay Gülbek'in görevinden ayrılmasının ardından, yerine gelen isim belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel MedyaTava açıklıyor! Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü kim oldu?

MedyaTava, Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü Kubilay Gülbek'in görevinden ayrılmasının ardından, yerine gelen ismi açıklıyor!

Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Celal Korkut, Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak atandı. Korkut'un yeni görevi, çalışanlara şu mesajla duyuruldu:

"Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda;

Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Sayın Celal Korkut, Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Polis-Adliye muhabirliğiyle başladığı 43 yıllık gazetecilik hayatının son 30 yılında yöneticilik yapan Sayın Korkut, bu süre içinde Türk basın camiasının duayenlerinden biri olarak tanınmakla birlikte Türk medyasına da yüzlerce başarılı isim yetiştirmiştir. Gazetecilik mesleğinin layıkıyla devam etmesi için onlarca okulda konferanslara katılarak ve dersler vererek deneyimlerini hevesli gençlerle her zaman paylaşmıştır.

37 lokasyonda 300’e yakın çalışanıyla Türk medyasının en önemli haber kaynağı olan Demirören Haber Ajansı’na yapılan ve bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Celal Korkut’ a yeni görevinde başarılar dileriz."

MedyaTava açıklıyor! Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü kim oldu?

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin