Medya patronu, İngiltere'de coronavirüse yakalandı

Kızının eğitimi için İngiltere'de bulunan medya patronu, coronavirüse yakalandığını duyurdu. Tanınmış isim, hastalık sürecinde yaşadıklarını ve sağlık durumunu böyle açıkladı:

Google Haberlere Abone ol
Medya patronu, İngiltere'de coronavirüse yakalandı

İngiltere'de yaşayan medya patronu Esra Oflaz Güvenkaya coronavirüse yakalandığınu duyurdu. Zor bir süreç geçirdiğini ancak iyileştiğini belirten Esra Oflaz Güvenkaya 'evlerinizde kalın' mesajı verdi.

Esra Oflaz Güvenkaya hastalığını böyle duyurdu:

Kızımın eğitimi için bulunduğumuz Londra’dan yurdumuza döndükten sonra kendimizi evde karantinaya aldık. Bende hafif sinüzit belirtisi hiç ateş yapmadan, bir anda akciğerlerimde büyük hırıltı, öksürük krizi ve nefes darlığına döndü. Sonrasında testle anlaşıldı ki, koronavirüs kökenli zatürreye çevirmiş. Hastanede en iyi şekilde , tüm hastalara devlet protokolüyle sağlanan ilaçlarla iyileşiyorum. Ancak çok zor bir süreç oldu. Bu dönemde evlerinizde sevdiklerinizle sağlıcakla kalmanız çok büyük bir lütuf. Bol bol şükredin, sahip olduklarınızın kıymetini bilin, evlerinizde kalın.Bağışıklığınızı kuvvetli tutun. Panik yapmayın ama önlem alın. Sevgi, merhamet minnet kalplerimizden eksik olmasın. Tüm sağlık calışanlarına derin minnetimle. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Kalben, Esra.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin