Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i dans etti, sosyal medyada olay oldu: Merve Dizdar kimdir?

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Merve Dizdar’ın dansı sosyal medyada olay oldu. Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar ile boşanmasıyla gündeme gelen Dizdar, performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. TRT 1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar’ın Selim Can Yalçın ile yaptığı dans, sosyal medyaya damga vurdu.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i dans etti, sosyal medyada olay oldu: Merve Dizdar kimdir?

Masumlar Apartmanı'nın yıldızı Merve Dizdar, sosyal medya hesabından dans ettiği bir videoyu paylaştı. Rol arkadaşı Selim Can Yalçın ile dansını sevenleri ile paylaşan Merve Dizdar, sosyal medyada olay oldu.

Merve Dizdar, Gülben karakterindeki performansı ile adından sıkça söz ettiriyor. Melisa Şenolsun'un diziden ayrılışının ardından kadroya dahil olan Aslıhan Gürbüz'ün dizinin reytinglerine nasıl etkili olacağı da merak ediliyor.

TRT 1 ekranlarının iddialı dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar, sosyal medyaya damga vurdu.

Merve Dizdar, rol arkadaşı Selim Can Yalçın ile dans ettiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


 
Masumlar Apartmanı’ndaki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Dizdar, bu sefer de dans videosuyla ilgi odağı oldu.


 
Bunun yanında geçtiğimiz sezon TRT ekranlarında fırtına estiren Masumlar Apartmanı’nın bu sezon reytinglerde sorun yaşadığı biliniyor.

 

Reytinglerde istenilen hedefe ulaşamayan Masumlar Apartmanı’nda bazı oyuncularda değişikliğe gidileceği de iddia ediliyor.

Birinci sezonun sonunda diziden ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın yerine yeni sezonda kadroya dahil olan “Rüya” karakterine başarılı oyuncu Melisa Şenolsun hayat veriyordu.

 

Melisa Şenolsun’un diziden ayrılığı konuşulurken, Ceylan rolüyle kadroya dahil olan Aslıhan Gürbüz’ün reytinglere nasıl bir etkisi olacağı da merak ediliyor.

MERVE DİZDAR KİMDİR?

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.

Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapan Dizdar, tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başladı ve halen devam etmektedir.

İlk sinema deneyimi "Bir Ses Böler Geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar; “Kavak Yelleri”, “Geniş Aile”, “Bir Yastıkta”, “Doksanlar”, “Çılgın Dershane Üniversite’de” gibi başlıca dizilerin yanı sıra, “Beş Kardeş” dizisiyle seyircileriyle buluştu.

Merve Dizdar ayrıca TRT ÇOCUK kanalında “Arkadaşım Bıdı” ve “23 Nisan Şenliğe Doğru”adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlendi.

Merve Dizdar; “Kırgın Çiçekler”, “Yüz Yüze”, “Vatanım Sensin”, “Mucize Doktor” ve “Kırmızı Oda” dizilerinin yanı sıra, “Mandıra Filozofu”, “Yok Artık 2”, “Bir Aşk İki Hayat”, “Eltilerin Savaşı” ve “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” filmlerinde de rol aldı.

Dizdar, son olarak TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan “Masumlar Apartmanı”nda Gülben karakterine hayat verdi.

Merve Dizdar, 2018 yılında evlendiği oyuncu eşi Gürhan Altundaşar ile 2021 yılında yollarını ayırdı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin