Masumlar Apartmanı dizisinde flaş ayrılık!

Yeni sezonun en çok izlenen yapımları arasında yer alan ve reyting listelerinde zirveden inmeyen TRT'nin OGM Pictures imzalı Masumlar Apartmanı dizisinde, şoke eden bir ayrılık yaşandı...

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı dizisinde flaş ayrılık!

Seyirciyi ekranlara kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisinde şoke eden bir ayrılık yaşandı. 'Uygar' karakterine hayat veren Alper Saldıran'ın geçen hafta yayınlanan 9'uncu bölümle birlikte diziden ayrıldığı iddia edildi.

TRT 1'in favori dizi Masumlar Apartmanı'nda yaşanan ayrılık seyircinin gözünden kaçmadı. Ünlü isim, jenerikte de yer almadı.

Alper Saldıran'ın diziye dönüp dönmeyeceği ise merak konusu oldu.

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimlerin favori dizi Masumlar Apartmanı, dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle yine herkesin beğenisini kazandı. Gerçek bir hikayeden uyarlama olan Masumlar Apartmanı zaman zaman güldürse de dün akşam Ezgi Mola'nın hayat verdiği Safiye karakteriyle hüzne boğdu.

Dizide bir de ayrılık yaşandı. Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Uygar karakteri yoktu. Uygar karakterini canlandıran Alper Saldıran'ın geçen hafta yayınlanan 9'uncu bölümle birlikte diziden ayrıldığı iddia edildi.

Karakteri dizide yurt dışına gitmiş gibi gösterilen oyuncunun adı da son bölümdeki jenerikte de yer almadı. Masumlar Apartmanı'da kendisinden ayrılan sevgilisi İnci'nin peşini uzun süre bırakmayan Uygar, son olarak ise Han tarafından tehdit edilmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin