Masumlar Apartmanı 7'nci bölüm fragmanı yayınlandı! Han'dan İnci'ye şok sözler

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar'ın paylaştıkları, TRT'nın OGM Pictures imzalı Masumlar Apartmanı dizisinin 7'nci bölüm fragmanı yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı 7'nci bölüm fragmanı yayınlandı! Han'dan İnci'ye şok sözler

Masumlar Apartmanı dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in büyük ilgi gören dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Gülben "Bir gün evlenip gideceğim buradan, kurtulacağım senden" sözleriyle Safiye'ye bağırıyor. Diğer yandan ise babasının ortadan kaybolması konusunda Han'dan şüphelenen İnci, evlendiği adamı takibe başlıyor. Han'ın gece eski arabasıyla gören İnci şok yaşıyor. Han ise İnci'ye "Evet babanı öldürüp bir çuvalın içine koydum. Şimdi de boğazın dibinde" diyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 27 Ekim Salı ekrana gelecek olan 7. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde Gülben ve Safiye arasında gerilim yaşanıyor.

İnci ise Han'dan kardeşleri hakkındaki gerçekleri anlatmasını istiyor. Diğer yandan ise gece Han'ın peşine düşen İnci gördükleri karşısında büyük şok yaşıyor. İnci'nin "Demek gizlediğin şey buymuş" sözleri üzerine Han ise "Evet babanı öldürüp
bir çuvalın içine koydum. Şimdi de boğazın dibinde" diyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin