Masumlar Apartmanı 4. Bölüm tek parça izle

TRT 1'in yeni dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisinin 4. bölümü yayınlandı. 6 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan son bölüm tek parça olarak youtube'a yüklendi. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünü tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı 4. Bölüm tek parça izle

TRT 1'in yeni dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümü televizyonda yayınlandı. 6 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan son bölüm tek parça olarak youtube'a yüklendi. Masumlar Apartmanı dizisinin 4. bölümünü tek parça olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 4. Bölüm özeti

Han ortalığın hiçbir şekilde durulmayacağını anlayınca İnci’yi kaybetmemek için cesur bir adım atar ve ona evlenme teklifi eder. İnci teklifin şokuyla kalakalmıştır. İnci’nin karar vermesini sağlayan, çok eskiden annesi Ela tarafından yazılmış bir mektup  olur. İnci bir kararın eşiğindeyken, Masumlar Apartmanı’nın girişinde Safiye onu beklemektedir. Üstelik onun hakkında yeni şeyler öğrenmiştir…
 
Han’ın kardeşi Gülben, dış dünyaya açılmak için adım atmaya hazırlanır ancak yılların kafes hayatını aşmak kolay olmayacaktır. Safiye’yse hem İnci’nin gelişine hem Gülben’in hayallerine karşı kendi dünyasını korumak için kılıcına sarılmıştır. Bu dünyaya kimse girmeyecek, bu dünyadan kimse çıkmayacaktır. Eve gelen sağlık görevlileri dahil..

Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
HAN. Birkan Sokullu.
İNCİ Farah Zeynep Abdullah.
SAFİYE. Ezgi Mola.
GÜLBEN. Merve Dizdar.
UYGAR. Alper Saldıran.
HİKMET. Metin Çoşkun.

Masumlar Apartmanı 3. Bölümde neler olmuştu?

İnci’yi odada kardeşiyle uyurken gören Safiye deliye döner ve onu cezalandırmak için hemen harekete geçer. İnci’nin dedesiyle ilişkisi büyük yara alır. Aşkı ve dedesi arasında kalan İnci’yi zor bir karar beklemektedir. Öte yandan İnci’nin evlerine girmesini hazmedemeyen Safiye, temizlik işini tehlikeli bir boyuta vardırır. Uygar’ın yapacağı son hamle ise İnci’yi daha da zor durumda bırakacaktır.

İşte Masumlar Apartmanı 4. Bölüm izle 

Masumlar Apartmanı dizisinin 4. Bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin