MasterChef Türkiye kim elendi?

MasterChef Türkiye’de elenen kişinin belli olduğu son bölümde heyecanlı anlar yaşandı. Sefa, Ebru ve Walison'un son 3'e kaldığı bölümde MasterChef'e veda eden isim belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Türkiye kim elendi?

MasterChef'te Sefa'nın tabağının başarılı olmasından sonra Ebru ve Walison son 2'ye kaldı. Heyecanlı dakikaların yaşandığı yarışmada bu hafta veda eden isim Walison oldu. Walison elendikten sonra Ebru gözyaşlarını tutamadı.

Somer şef ise Walison'un vedasında yaptığı konuşmada yarışmacıya teşekkür ederek "Biz de senden pozitif olmayı öğrendik. dedi.

ELENDİKTEN SONRA İLK PAYLAŞIM

MasterChef'e veda eden Walison'dan ilk paylaşım geldi. "MasterChef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum." diyen Walison yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Masterchef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum. Büyük zorlukların üstesinden geldiğim başka bir dil hiç görmediğim yemekler ve hayatım için başka güzel öğrenim yaşadığım inanılmaz bir 3 hafta oldu.

Tüm ekibe birlikte geçirdiğimiz eğlenceli zamanlar için teşekkür ederim. Türkiye beni kucakladığı için çok gururlu ve şimdi daha Türk hissediyorum.

Şimdi hayat devam ediyor ve birçok sürprizle hadi bakalım. Öte yandan Walison yaptığı paylaşımda 3 şefe de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin