MasterChef Duygu hakkında bomba iddia! MasterChef Türkiye'den ayrılıyor mu?

Duygu Acarsoy yaptığı itiraf ile MasterChef Türkiye 2020'nin en çok konuşulan ismi oldu. Eşinin dolandırıcı olduğunu, 5 sabıkası olduğunu ve boşandıktan 14 gün sonra yakın arkadaşı ile evlendiğini itiraf eden 34 yaşındaki Duygu hakkında ortaya çıkan bir dedikodu ise şok etkisi yarattı.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Duygu hakkında bomba iddia! MasterChef Türkiye'den ayrılıyor mu?

Duygu Acarsoy yaptığı itiraflar ile MasterChef Türkiye'ye damgasını vurdu, söyledikleri günlerce konuşuldu. Kimseye güvenmediği her fırsatta söyleyen Duygu'nun hayat hikayesi bambaşka çıktı. Özel hayatı ile ilgili itiraflarını art arda anlatan Duygu hem ekran başındakileri hem de stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı.

Eleme potasının gedikli ismi Duygu Acarsoy bu hafta da takım arkadaşları tarafından adı en çok yazılan isim oldu. Her seferinde elinin hüneri ile potadan çıkmayı başaran Duygu hakkında ortaya atılan bir iddia ise şok etti.

Özel hayatı ile yaptığı açıklamaların ardından zor günler geçirdiği söylenen Duygu Acarsoy'un yarışmadan kendi isteği ile ayrılacağı ve bu vedanın seyirciye Duygu elenmiş gibi gösterileceği iddia edildi.

Sosyal medyada yayılan bu iddiaya kısa sürede yüzlerce yorum yapıldı. Masterchef'in sıkı takipçileri bu iddianın yersiz olduğunu söylese de son günlerde Duygu'nun çok mutsuz olduğunu söyleyen bu nedenle ayrılmak isteyeceğini savunanlar da çoğunlukta.

Yarışmaya geldiği ilk günden beri sık sık takım arkadaşları tarafında 'ikili oynuyor,' gibi yorumlara maruz kalan Duygu Acarsoy'un hikayesinin altından dram çıktı.

Henüz 34 yaşında olmasına rağmen eşinden şiddet gören, nişanlısı tarafından aldatılan, seçimleri nedeniyle ailesinden dışlanan Duygu'nun bir zamanlar Esra Erol'un programına çıktığı ortaya çıktı.

Şef Mehmet Yalçınkaya'nın 'neden gözlerin kıpkırmızı' sorusu üzerine içini boşaltan Duygu Acarsoy anlattıkları ile şok etmişti. 1.5 yıl evli kaldığı ve 5 sabıkası olduğunu sonradan öğrenciği eski eşi Orhan Gül'ün daha ilk günden kendisine şiddet uyguladığı, defalarca dövdüğünü anlatmış ağızları açık bırakmıştı. Duygu'nun, boşandıktan 14 gün sonra eski eşinin en yakın arkadaşı Merve ile evlendiği söylemesi ise hem şeflere hem de izleyenlerin ağzını açık bırakmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin