MasterChef Barbaros 'cinsel tercih' haberlerine noktayı koydu

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasıyla adını duyuran Barbaros Yoloğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde LGBT'nin simgesi olan 'gökkuşağı' emojisini paylaşınca cinsel yönelimine dair haberler çıkmıştı...

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Barbaros 'cinsel tercih' haberlerine noktayı koydu

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye'de 2. olan Barbaros Yoloğlu, 14 Şubat'ta yaptığı paylaşımda gökkuşağı ve renklere vurgu yapınca cinsel tercihlerine dair haberler çıktı.

Barbaros yeni bir paylaşım yaparak mesajının yanlış anlaşıldığını belirtti ve "kız arkadaşım benim gökkuşağım" dedi. Barbaros Yoloğlu şu mesajı yayınladı:

"Bugün sevgiyi anlatmak için kullandığım cümlelerim tek bir gruba bağlanmış olması kalıplarla yaşadığımızın en büyük göstergesi bence. Tıpkı sevgiyi bir güne, bir renge sığdırmak gibi...

Öncelikle içinde iyilik olan, sevgi barındıran tüm inanç, görüş ve duruşlara saygıyla bakıyor, destekliyorum. Siz evrende tek bir renk mi görüyorsunuz, hayatınız hep tozpembe mi mesela. Yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı yüzünüze bir tebessüm iliştirmiyor mu? Hayatın da sevginin de yemeğin de acısı tatlısı tuzlusu var tıpkı renkler gibi.

 

KIZ ARKADAŞIM BENİM GÖKKUŞAĞIM

Tartışmalara bir son vererek söylemek isterim ki kız arkadaşım benim gökkuşağım. Hayatımı renklendiren yüzüme gülümseme konduran en yağmurlu günler sonrasında ışığıyla renk saçan... Sizin hayatınızın gökkuşağı ne ise kıymetini bilin ve bence tüm renkleri sevin. En yakın zamanda rengarenk bir yemek yapacağım size, hayatın farklılıkların birlikte ne kadar uyum içinde olduğunu gösteren. Ne kadar güzel olduğunu konuşuruz çünkü yemeğe bile lezzetini veren sevgidir."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin