'Masal Çiçeği' dizisinin kadrosuna hangi ünlü oyuncu katıldı?

Kanal D'nin T Company imzalı dizisine bir flaş isim daha dahil oldu.

'Masal Çiçeği' dizisinin kadrosuna hangi ünlü oyuncu katıldı?

Kanal D'nin yeni yıldaki iddialı dizi projelerinden 'Masal Çiçeği'nin ekibi sete çıkmak için gün sayıyor.T Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut'un yapımcılığını üstlendiği dizinin merakla beklenen başrol oyuncuları sonunda belli oldu. Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Mesut Akusta, Yeşim Ceren Bozoğlu, Gözde Çığacı, Yiğit KirazcıCansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu, Yeşim Gül ve Durul Bazan'ı buluşturan dizinin genç başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk oldu.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide 'Masal', Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı 'Ömer' rolüne hayat verecek. Antalya Alanya'da müthiş bir platonun kurulduğu diziyi Ömer Faruk Sorak çekecek, dizinin senaryosu ise güçlü kalem Altuğ Küçük imzası taşıyor. İntikam hikâyesi üzerine kurulan dizinin cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaroğlu yaptı.

Yiğit Kirazcı, Masal Çiçeği dizisinde "Levent" karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Projenin ikinci erkek başrolü olan Levent'in Masal'a (Hande Doğandemir) olan aşkı çok konuşulacak.Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin