Martin Scorsese imzalı The Irishman’in resmi fragmanı paylaşıldı!

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci, The Irishman'de buluşuyor.

Google Haberlere Abone ol
Martin Scorsese imzalı The Irishman’in resmi fragmanı paylaşıldı!

Netflix'te yayınlanacak, Usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci'yi bir araya getiren Martin Scorsese imzalı The Irishman, 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika'da organize suç dünyasını anlatıyor.

Amerikan tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevi sendika lideri Jimmy Hoffa'nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

The IrishmanYönetmen: Martin ScorseseOyuncular: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi, Paul Herman, Gary Basaraba, Marin IrelandYapımcılar: Martin Scorsese, Robert De Niro, Jane Rosenthal, Emma Tillinger Koskoff, Irwin Winkler, Gerald Chamales, Gaston Pavlovich, Randall Emmett, Gabriele IsrailoviciSenarist: Steven ZaillianGörüntü Yönetmeni: Rodrigo PrietoProdüksiyon Tasarımı: Bob ShawKostüm Tasarımcısı: Christopher Peterson, Sandy PowellEditör: Thelma Schoonmaker


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin