Marmaray'da ulaşım tam 1 saat 20 dakika durdu. Marmaray saat 11.10'da arıza yaptı, seferler saat 12:30'da normale döndü

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'na (TCDD) bağlı Marmaray'da yaşanan teknik bir sorun nedeniyle durdurulan seferler normale döndü. Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Marmaray’da yaşanan teknik bir arıza nedeniyle saat 11:10 da işletmemiz geçici olarak durdurulmuştur." denildi ve bu çalışma 1.5 saat sonra sona erdi ve seferler normale döndü.

Google Haberlere Abone ol
Marmaray'da ulaşım tam 1 saat 20 dakika durdu. Marmaray saat 11.10'da arıza yaptı, seferler saat 12:30'da normale döndü

Marmaray'dan yapılan açıklamada; teknik bir arıza nedeniyle ara verilen seferlerin normale döndüğü bildirildi.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'na (TCDD) bağlı Marmaray'da yaşanan teknik bir sorun nedeniyle durdurulan seferler normale döndü.

Marmaray'da yaşanan teknik bir arıza nedeniyle Anadolu-Avrupa ve Avrupa-Anadolu yönündeki seferler ve istasyonlara yolcu alımı geçici olarak durduruldu. Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Marmaray’da yaşanan teknik bir arıza nedeniyle saat 11:10 da işletmemiz geçici olarak durdurulmuştur. Arızaya teknik ekiplerimizce müdahale edilmektedir. Olağan dışı bu aksama nedeniyle sayın yolcularımızdan özür dileriz" denildi.

Açıklamanın, arızanın üzerinden 1 saat geçtikten sonra sonra yapılması da dikkat çekti.

SEFERLER NORMALE DÖNDÜ

Marmaray'dan yapılan yeni bir açıklamayla seferlerin normale döndüğü bilgisi verildi. 

TCCD’den yapılan açıklamada arızanın 12.30 itibariyle giderildiği belirtildi. Açıklamada, “Marmaray’da yaşanan teknik arıza ekiplerimizin çalışmaları ile saat 12.30 itibari ile giderilmiş olup, tren seferlerimiz normale dönmüştür” ifadeleri kullanıldı.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin