Marmaray'da taciz rezaleti. Kadınların 'etek altı' ve şort görüntülerini çekmeye çalışan şahıs suçüstü yakalandı. Tacizciye kadınlar müdahale etti. Görüntüler ortaya çıktı

Marmaray'da kadınların 'etek altı ve şort'lu fotoğraflarını çeken bir şahıs suçüstü yakalandı. Trendeki kadınlar tacizciye müdahalede bulundu. Tacizle suçlanan şahıs güvenlik tarafından trenden indirildi.

Google Haberlere Abone ol
Marmaray'da taciz rezaleti. Kadınların 'etek altı' ve şort görüntülerini çekmeye çalışan şahıs suçüstü yakalandı. Tacizciye kadınlar müdahale etti. Görüntüler ortaya çıktı

Marmaray'da kadınların fotoğraflarını çeken bir şahıs, trendeki yolcular tarafından fark edildi. Fotoğrafının çekildiğini söyleyen kadın ise, “Fotoğrafımı çekmiş” diyerek olaya tepki gösterince arbede yaşandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay dün saat 17.00 sıralarında Gebze - Yenikapı seferini yapan Marmaray treninde Üsküdar İstasyonunda meydana geldi. Yabancı uyruklu olduğu iddia edilen bir şahıs, Marmaray’da yolculuk yapan kadınların fotoğraflarını çekerek mesaj yoluyla arkadaşına attı. Bu sırada genç bir kadın, şahsın kendisinin fotoğrafını çektiğini fark edince “Fotoğrafımı çekmiş” diyerek olaya tepki gösterdi. Bunun üzerine bağrışmaların yaşanması üzerine çevredeki vatandaşlar devreye girdi. Yolculuk yapan diğer kadınların, “Sil o fotoğrafı, terbiyesiz, sen ne zannediyorsun kendini” tepkileri üzerine yabancı uyruklu şahısın “tamam sil fotoğrafı” demesi de dikkat çekti. Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi. Bölgedeki güvenlik görevlileri de olay yerine gelerek olaya müdahale etti. O anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İşte tacizcinin yakalanma anları:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin