Maraşlı dizisinden bir tanıtım daha!

Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ile Alina Boz’un paylaştığı 'Maraşlı' dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
Maraşlı dizisinden bir tanıtım daha!

11 Ocak Pazartesi günü atv ekranlarından izleyiciyle buluşmak için gün sayan Maraşlı dizisinden, dikkat çeken bir tanıtım daha yayınlandı.

Tanıtımda; Mahur, fotoğraf çekimi yaptığı fabrikada istemeden bir savcının ölümüne tanık olurken, Maraşlı hayatını kurtarıyor.  Çektiği fotoğraflar nedeniyle ölüm tehdidi alan Mahur’u, Mahur’un babasının isteğiyle, Maraşlı korumaya başlıyor. Farklı hikayesi, sıra dışı tarzı ve sürükleyici temposuyla Maraşlı, Pazartesi günleri ekranların vazgeçilmezi olacak.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un,  yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik’in yer aldığı dizi 11 Ocak Pazartesi günü 20:00’de ilk bölümüyle atv’de izleyiciyle buluşmaya gün sayıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin