maNga konserinde büyük sürpriz!

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, müziklerine imza attığı Baba Parası filminde yer alan Para Parra Parrra şarkısını geçtiğimiz akşam Amsterdam Paradiso Noord sahnesinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin'in sürprizi ile sahnede hep birlikte seslendirdi.

Google Haberlere Abone ol
maNga konserinde büyük sürpriz!

İzleyenlerin Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin'in sahneye çıkması ile büyük bir sürpriz yaşadığı konserde şarkıyı ilk defa sahnede canlı seslendiren oyuncular, dinleyicilerden büyük alkış aldı.

maNga konserinde büyük sürpriz!

Konser salonu ‘Para Parra Parra’ şarkısı ile inledi

Söz ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait 70’li yılların sevilen şarkısı, maNga’nın yorumuyla yeniden hayat bulurken, Baba Parası filmini izleyenlerin de hafızalarında hemen yer etti. Amsterdam’da alkışlar eşliğinde sahnede maNga ile ‘Para Parra Parra’ şarkısını seslendiren Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrisevsin'in manNga sahnesindeki performansına izleyiciler buyuk coskuyla eslik ettiler.

Avrupa Turnesi kapsamında konser serisi düzenleyen maNga yeniden düzenlediği ve Baba Parası filmi için Ahmet Kural,Murat Cemcir ve Yağmur  Tanrisevsin birlikte yeniden yorumladığı ‘Para Parra Parrra’ şarkısının klibi ile de ilgi görüyor.

maNga Avrupa Turnesi konser tarihleri ise şu şekilde;

17 Ocak Köln – Die Kantine
18 Ocak Stuttgart – Scala Ludwigsburg
19 Ocak Frankfurt – Batschkapp

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin